Ets aquí:Inici»Notí­cies»Notí­cies arxivades»Net tot és millor!!!

Agenda  

Donació de Sang
Divendres 5 Maig, 17:30

XXX Pelegrinatge a Montserrat
Diumenge 14 Maig (Tot el dia)

Recollida de Voluminosos i Olis
Dijous 25 Maig, 12:00

   

Webcam  

Webcam

   

L'aigua de les Borges  

laboratori

   

botoaltaveu

   

Dilluns, 20 Març 2017 11:07

Net tot és millor!!!

iesBenvolguts borgencs i borgenques,

som un grup de joves del poble, alumnes de l’Institut Fontanelles que aquest curs estem fent una activitat extraescolar anomenada servei comunitari.

La nostra activitat seleccionada s’anomena Clean- Up Day. Que és el Clean-Up Day us preguntareu? El Clean-Up Day és una iniciativa impulsada per la Unió Europea consistent en una acció de neteja de pobles i ciutats.

En el nostre poble hi ha zones, sobretot les allunyades del centre, amb deixalles de tot tipus i que necessiten ser netejades. Un poble net sempre és més bonic. Per aquest motiu informem que el proper dia 25 de Març impulsarem un Clean-Up Day a la nostra vila, per netejar tot el que puguem i animem a tots aquells que vulguin ajudar-nos en aquesta acció de neteja que es sumin a la nostra iniciativa i que el pròxim dia 25 de Març a les 10 del matí vinguin a la Plaça de la Dona (Cal Dasca) per ajudar-nos a netejar.

CUIDEM EL NOSTRE ENTORN, US ESPEREM!!!

   
   

bototrans

   

bototramits

   
botoetauler
   

botowarnapp

   

botofesta

     

  boto biblio

     

  botoplanol

     

  botocomercos

     

  ami

     

  Bàner VXLrecursosifalca 250x90

     

  Amb la col·laboració de :

   diputacio

     
  Catalan Arabic Basque English French Galician Italian Spanish